Sucu dükkanı açmak ne kadar kazandırır?

 

Su bayilikleri satın almak isteyen girişimciler, “Sucu dükkanı açmak ne kadar kazandırır” konularına ilişkin araştırmalarını sürdürmektedir. Bu durum sizlerin satış potansiyeline, işletmenin bulunduğu muhite, satın alınan Franchise isim hakkına kadar pek çok konuda değişim göstermektedir. Eğer bayilik veren su firmaları ile anlaşmak ve daha yüksek gelir elde etmek istiyorsanız, şu noktalara mutlaka dikkat edin;

 

  • İşletmenizin bulunduğu muhitin “zengin” ağırlıklı olmasına önem verin.
  • Hem yaşam alanları, hem de iş yerlerinin bolca olduğu muhitler tercih edin.
  • Olabildiğince az su işletmecisi olan mahallelere yönelin. Rekabet böylelikle az olacaktır.
  • Müşteri ilişkilerinizi kuvvetli tutmaya çalışın.
  • Satış hizmetleri için birden fazla kuryeci ile çalışın.

 

Böylelikle satışlardan istenilen rakamlar elde edileceği gibi, aynı zamanda da su bayiliklerinden aylık 10 ila 20 bin TL arası bir para kazanabilme durumu söz konusu olmaktadır.

Sucu açmak için ne kadar masraf yaparım?

Su bayiliği veren firmalar

Bayilik veren su firmaları alanında bir marka belirledikten sonra dükkanın kirası ve satış için gerekli olan belgelerin toplanması ortalama 20,000 TL gibi bir harcamayı barındırabilir. Aslen yüksek bir harcama gerektirmeyen bu meslek grubu, günümüzde de birçok kişi tarafından tercih konumunda yer almaktadır. Daha yüksek gelirleri elde etmek ve kazançları katlayabilmek açısından siz de bu meslek grubuna yönelebilirsiniz.

 

Su bayiliği ile beraber yüksek kazançlar sağlanabilir, aynı zamanda sıfırdan açılmış bir işletmeyi dahi Türkiye’nin en büyük markası haline dönüştürebilirsiniz. Bunun için ikili ilişkilere çok dikkat etmeli ve her daim müşterilerinize öncü hizmet olanakları sunmalısınız. Var olan Franchise markaları araştırabilir, Türkiye’de ki yaygınlığı ve rağbetine göre bir tercih belirleme şansına da sahip olabilirsiniz.

 

Leave a Reply