Gratis Bayilik Almanın Faydaları

Kozmetiğin vazgeçilmez markalarından biri olan Gratis ciddi alt yapısı ve tercih boktası olması bakımından Türkiye’de vazgeçilmezler arasındadır. Dolayısıyla bir Gratis bayiliği almak kadar kazançlı bir bayilik çok nadir görülmektedir. Gratis kendi marka değerine bayilik değil partnerlik istemektedir. Kendi alt yapısı ve bünyesinde yetiştirdiği personelleri düşününce pek haksız olduğu söylenilmez. Peki, Gratis bu durumda nasıl bir bayilik veriyor.

Kurum duruma bayilik olarak değil partnerlik olarak yaklaşıyor. Yani ortalık istiyor. Gratis bayilik ücreti durumunu  kArşılıklı bir şeyler koyarak durumu devam ettirmekte ısrarcı. Tabi gelişim hızını ve marka değeri düşünüldüğünde bu çokta fazla görülmemektedir.

Kozmetik Kataloğun Aranan Yüzü Oriflame

Kozmetik her zaman her yerde olmaya neden olmasın diyerek yola çıkan Oriflame, bugün aranan markaların ciddi tercih noktası. Mağazayı el kataloğu ve e-katolog ile yanı başımıza taşımaktadır. Bunu yaparken hem iş anlamında Oriflame danışmalığı sunuyor hem de kendi tercih noktasını kendi danışmanlıkları vasıtası ile sağlıyor.

Hem danışmanlarına hem de müşteri potansiyeline yönelik hareket eden firma bu durumu yıllardır sürdürüyor ve sürdürmeye de devam edecektir. Yeni bir iş imkanı ile yeni bir kozmetik kapısı açamış olan Oriflame, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler üretmesinden dolayıda güvenilir bir vizyon belirlemiş ve bu durumu müşterilerinde uygulamıştır.

Leave a Reply