Defacto Bayilik Konseptini Benimsiyor Mu?

Defacto son zamanların hit parçalarını diğer markalara kıyasla daha uygun ücretlerle müşterileri ile buluşturan bir şirkettir. Her geçen gün şubelerini dünya üzerinde artırırken Türkiye’de de bayilikleri günden güne artmaktadır. Yeni iş kurmak isteyen herkes için çok avantajlı bir markadır. Çünkü bu giyim markasının hitap ettiği bir çok insan vardır. Hitap edilen bir kesim varsa zincir mağaza kurmak daha kolaydır. Defacto insanların çok tercih bir marka olduğu için ise bayilik konseptini benimsemiştir. İnternet üzerinden Defacto bayilik şartlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer koşullar size uygun ise direkt olarak Defacto yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Eğer Defacto bayilik başvurusu yapacak iseniz ve bu giyim markasının bir bayisi olmak istiyor iseniz resmi işlemler başlatılacaktır. Defacto tekstil konusunda uzmanlaşmış olduğu için her detay düşünülmüş olan anlaşma belgeniz size iletilecektir.

Yeni Bir İş Kurmak için Giyim Bayilikleri

Girişimcilerin ilgisini çeken bayiliklerden birisi giyim sektörüdür. Giyim temel ihtiyaçlardan biri haline geldiği için dolayısıyla satışları da bir hayli yüksektir. Modanın sürekli değişmesi ile alışveriş tutkunları sürekli yeni kıyafet arayışındadırlar. Bu sebeple giyim bayilikleri alımları daha da artmıştır. Eğer sizin de tekstil bayiliği almak gibi bir niyetiniz varsa hemen internetten bayilik veren firmaları görebilir ve size uygun olan markayı bulabilirsiniz. Bulunduğunuz kesime göre yapacağınız seçimler işinizde daha başarılı olmanızı sağlar. Özellikle kadın giyim konusunda marka yapmış firmalar satış konusunda tepedeki isimlerdir. Siz de Defacto gibi büyük markaların bayiliğini alabilirsiniz.

Bayilik  Açmak için Gerekenler

Hem yurtiçine hem de yurtdışına bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Genel olarak enerjik ve girişken ruhtaki kişileri tercih etmektedirler. Ayrıca teminat gösterimi yapılmak zorundadır. Şubeler en az 1000 metre kare olmalıdır. Defacto yatırım bütçesi almaktadır bu miktar ise 1000000 Türk Lirası’ndan fazladır. Bayilik açılacak bölge alışverişe yatkın ve çok insan trafiğinin olduğu bölgeler arasından seçilmelidir. Bunlara ek olarak, Defacto yeterli işçi çalıştırılmasını da kontrol etmektedir. Ve bir diğer unsur ise geçmişinizde hiçbir mahkemelik olay yaşanmamış olmasıdır.

İş Kurmak İsteyenlere Özel Fikirler İçin Tıklayınız.

Leave a Reply