Çaycı nasıl açılır?

Bir çaycı mı açmak istiyorsunuz? O halde sizlere içecek bayilikleri veren herhangi bir marka ile çalışmanızı öneriyoruz. Son dönemlerde Çaykur firması, daha elit bir ortam yaratmak ve kahvehane mantığından çıkabilmek adına çay kafeleri bayilikleri sağlamaktadır. Bu noktada ise marka ile anlaşmalar sağlayarak daha fazla öne çıkma ve bir firma kimliği elde etme olanakları da söz konusu olabilmektedir. Herhangi bir marka ile anlaşmak demek, sizlerin daha fazla ürün satmanıza ve kitleler tarafından “güvenli” bir şekilde tercih edilebilirliğinizi arttıracaktır.

Markalar arasında kıyaslamalar yapmak ve bu noktada tercihler belirlemek çokça önem taşıyan bir diğer unsur olarak görülüyor. Özellikle gıda bayilikleri alanında önemli bir yer edinen web sitemiz, sizlere alternatif markaların sunmuş olduğu bayilik sistemleri hususunda da bir bilgi aktarımı sunmayı hedeflemektedir.

Çaycı açmak ne kadara mal olur?

Ortalama düzeyde bir firma oluşturmak istiyorsanız elbette ki masraflarınızın kontrolünü sağlamak çok önemlidir. Bu noktada ise içecek bayilikleri alanında harcamaların tutarı;

Franchise bayilik ücretleri
Dükkan kirası ve diğer masrafları
Ürünlerin toptan alımı
Diğer dükkan aksesuarları ve konsepti
Dükkan açmak için gerekli olan belgeler

Adı altında listelenebilir. Bu listede yer alan masraf düzenini oluşturduktan sonra siz de kendi firmanızı açma şanslarına sahip olabilirsiniz. Türkiye’de yaygınlık kazanan gıda bayilikleri sektörü, kişilerin kısa vade de kazançlarını çok daha üst pozisyonlara taşıyabilmesi bakımından önemli bir iş kolu olarak görülmektedir. Kazançlarınızı bu noktada kontrol ederek daha üst aşamalara taşıyabilir ve var olan yeni firma kimliğiniz ile beraber ürün satışlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Franchise bayilik almak demek, müşteri memnuniyetini doğrudan korumanız ve aynı zamanda güvenilir bir firma kimliği oluşturmanız bakımından önemli bir unsurdur.

Leave a Reply