Armatür ürünlerinde bayilik veren firmalar

Türkiye’de girişimcilerin büyük bir bölümü, aydınlatma ürünleri bayilikleri hususunda “armatür” ürünlerini yoğunlukla araştırmaktadır. Biz de armatür ürünlerini kendi bünyenizde barındırabileceğiniz ve satışlarını güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ortamlar yaratmaktan geri kalmıyoruz. Bu standartlar dahilinde ise Viko, Tekzen, Lambamamba.com gibi önemli markalardan tercihler yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Tabii ki bizlerin tercihi, yine Franchise isim haklarından faydalanarak bir firma oluşturmanızdır! Çünkü sadece armatür ürünleri ile kısıtlı kalmaz, diğer pek çok aydınlatma ürününü maliyet fiyatlarından satın alıp, kendi firmanızda satışını gerçekleştirme olanaklarına ulaşabilirsiniz. Bayilik veren dekorasyon firmaları sayısı her geçen gün artmakta ve yatırımcılar da herhangi bir marka ile çalışabilmek açısından araştırmalarını sürdürmektedir. Yukarıda sıraladığımız 3 marka yoğunlukla tercih edilen ve bayilik sistemlerine dahil edilen markalar arasında yer almaktadır.

Toptan ürün almak mantıklı mı?

Yatırımcılar, genel olarak aydınlatma ürünleri bayilikleri satın almak yerine, kendi firmasını oluşturmak adına ürünleri toptan bir şekilde satın almaktadır. özellikle armatür gibi ürünleri İstanbul’un Mahmutpaşa ve Karaköy ilçelerinden bulabilirsiniz. Hem alternatifi bol olan, hem kaliteli, hem de uygun fiyatlardan satışının sağlandığı bu ürünler sayesinde artık sorunsuz bir firma kimliği oluşturma hususunda önünüzde herhangi bir engel kalmıyor.

Araştırmalarınızı hemen sağlamak ve bir firma kimliği oluşturmak açısından bayilik veren dekorasyon firmaları alanında karar kılabilirsiniz. Bir firma oluşturma yönünde önemli adım atabilmek ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği edinebilmenizi desteklemek adına çalıştığımız gibi, Franchise bayilik sistemleriyle beraber tanınırlık pozisyonunuzu çok daha üst aşamalara taşımak söz konusu olabilmektedir. Bu hizmetlere istinaden artık tanınan bir firma olmanız ve aynı zamanda kitlelerce öne çıkan bir kimlik edinmeniz söz konusudur!

Leave a Reply